Aktuálně

V pátek 30. 8. 2019 úspěšně složili zkoušku na 3. kyu (1. hnědý pás) 2 karatisté z náboru roku 2013/14. Nechť jim vytrvalost vydrží a inspirují další z mladších odchovanců!

V termínu 24. - 31. 8. 2019 proběhlo celooddílové letní soustředění v RZ Radost, kterého se zúčastnilo celkem 42 účastníků. Perfektní počasí dalo základ dobrým výkonům a i přes náročný program patřilo zřejmě k nejlepším v novodoboé historii.

Nevyrábíme hrdiny ani olympijské šampiony (ačkoli, kdo ví...:) Chceme pouze pomoci, aby se z pár dětí pomocí tréninku karate stali ohleduplní, přiměřeně sebevědomí a féroví lidé s laskavou duší a chutí pomáhat nesobecky druhým. Pokud se toto povede, může to být více než jakékoli medaile. Začínáme v září...

Uplynulý školní rok přinesl nepříjemné překvapení. Z rozhodnutí vedení školy Gutova nebyla našemu oddílu prodloužena smlouva na další školní rok - znamenalo to konec 16členného náboru dětí stejně jako podvečerního cvičení pro dospělé. Tímto přejeme na této škole mnoho úspěchů společnosti Kroužky, které náš kurz karate pro děti nahradí.

Tak jako každoročně se poslední hodinu v červnu (26. 6. 2019) uskutečnil společný trénink a následná Sayonara party na hřišti, kde se sešlo cca 50 lidí. Všem, kteří na sobě celý školní rok pracovali, patří obdiv a poděkování, stejně jako jejím nejbližším za nutnou podporu! Uvidíme se ve školním roce 2019/20 (předtím samozřejmě ještě prázdninové...

Dne 18. 6. 2019 proběhly pod záštitou čestného předsedy oddílu Josefa Prchala (4. Dan) zkoušky STV do 6.kyu a následně 20. 6. 2019 proběhla tradiční předprázdninová otevřená oddílová soutěž v disciplíně kata a překážková dráha.

Filip se nemohl zúčastnit jarního soustředění, a tak si alespoň "odskočil" získat 2 medaile na sobotní Kamiwaza Cup. Dobré byly i výkony Nicol a Matěje, byť na postup nestačily.