Aktuálně

Po dobré zkušenosti s jarním soustředěním se naši pokročilí svěřenci zúčastnili prodlouženého víkendového soustředění v hotelu Panorama v Teplicích. Mimo obvyklých tréninků bylo na programu i školení asistentů trenérů. Většina účastníků pojala cvičení poctivě a učinila další kroky na cestě ke zdokonalení své techniky karate.

Jako již poněkolikáté se pokročilí cvičenci oddílu přidali k celosvětové manifestaci cvičení karate a v rámci tréninku zacvičili 101 kata v řadě. Gratulace za výkon, kdy odměnou byl zejména pocit ze sebepřekonání běžných tréninkových hranic, patří 7 statečným.

Dne 13. 10. 2019 se 8 našich reprezentantů zúčastnilo Přeboru Prahy. Přes slušné výkony se na bodovaných místech umístil pouze Gabriel B. (7. místo kata jednotlivci starší žáci), Filip P. (3. místo Kumite Dorostenci -63kg) a Jakub P. (5. místo kata muži a 1. místo kata Masters). Fotografie budou ještě doplněny.

V pátek 30. 8. 2019 úspěšně složili zkoušku na 3. kyu (1. hnědý pás) 2 karatisté z náboru roku 2013/14. Nechť jim vytrvalost vydrží a inspirují další z mladších odchovanců!

V termínu 24. - 31. 8. 2019 proběhlo celooddílové letní soustředění v RZ Radost, kterého se zúčastnilo celkem 42 účastníků. Perfektní počasí dalo základ dobrým výkonům a i přes náročný program patřilo zřejmě k nejlepším v novodoboé historii.

Nevyrábíme hrdiny ani olympijské šampiony (ačkoli, kdo ví...:) Chceme pouze pomoci, aby se z pár dětí pomocí tréninku karate stali ohleduplní, přiměřeně sebevědomí a féroví lidé s laskavou duší a chutí pomáhat nesobecky druhým. Pokud se toto povede, může to být více než jakékoli medaile. Začínáme v září...

Uplynulý školní rok přinesl nepříjemné překvapení. Z rozhodnutí vedení školy Gutova nebyla našemu oddílu prodloužena smlouva na další školní rok - znamenalo to konec 16členného náboru dětí stejně jako podvečerního cvičení pro dospělé. Tímto přejeme na této škole mnoho úspěchů společnosti Kroužky, které náš kurz karate pro děti nahradí.