Aktuálně

Tak jako každoročně se poslední hodinu v červnu (26. 6. 2019) uskutečnil společný trénink a následná Sayonara party na hřišti, kde se sešlo cca 50 lidí. Všem, kteří na sobě celý školní rok pracovali, patří obdiv a poděkování, stejně jako jejím nejbližším za nutnou podporu! Uvidíme se ve školním roce 2019/20 (předtím samozřejmě ještě prázdninové...

Dne 18. 6. 2019 proběhly pod záštitou čestného předsedy oddílu Josefa Prchala (4. Dan) zkoušky STV do 6.kyu a následně 20. 6. 2019 proběhla tradiční předprázdninová otevřená oddílová soutěž v disciplíně kata a překážková dráha.

Filip se nemohl zúčastnit jarního soustředění, a tak si alespoň "odskočil" získat 2 medaile na sobotní Kamiwaza Cup. Dobré byly i výkony Nicol a Matěje, byť na postup nestačily.

Prodloužený víkend 12. - 14. 4. 2019 patřil jarní přípravě našich karatistů. Celkem 32 účastníků je novodobý rekord. Ani chladnější počasí nebránilo ranní rozcvičce a následnému cvičení ve skvěle vybavené tělocvičně. 3 účastníci složili úspěšně zkoušky na vyšší technický stupeň.

Deset našich reprezentantů se zúčastnilo předvánočního turnaje organizace SKIF ČR. Přes některé dobré výkony se medailově prosadila pouze Adélka, čímž jí gratulujeme. Budeme poktračovat v tréninku!

V pátek 7. 12. 2018 proběhl 4. ročník celooddílových přeborů, tentokrát navíc rozšířený o kategorii Kata open, ve které mohli nově nastoupit mimo nejpokročilejších dětských cvičenců rovněž dospělí. Japonské rčení Saru-mo-ki-kara-očiru neboli "i opice padají ze stromů" se během odpoledne potvrdilo několikrát, když během ukázky tameshiwari odolaly...

Na posledním Mistrovství ČR asociace JKA ČR (Japan Karate Asociation ČR) získal Daniel Beneš 4 zlaté medaile v kategorií jednotlivců i týmů v juniorech i seniorech. Patří mu velká gratulace a obdiv nejen za jeho výkony v karate, ale zejména za skvělý přístup jako trenéra - po právu může být vzorem pro všechny dětské cvičence.