Aktuálně

Prodloužený víkend 12. - 14. 4. 2019 patřil jarní přípravě našich karatistů. Celkem 32 účastníků je novodobý rekord. Ani chladnější počasí nebránilo ranní rozcvičce a následnému cvičení ve skvěle vybavené tělocvičně. 3 účastníci složili úspěšně zkoušky na vyšší technický stupeň.

Deset našich reprezentantů se zúčastnilo předvánočního turnaje organizace SKIF ČR. Přes některé dobré výkony se medailově prosadila pouze Adélka, čímž jí gratulujeme. Budeme poktračovat v tréninku!

V pátek 7. 12. 2018 proběhl 4. ročník celooddílových přeborů, tentokrát navíc rozšířený o kategorii Kata open, ve které mohli nově nastoupit mimo nejpokročilejších dětských cvičenců rovněž dospělí. Japonské rčení Saru-mo-ki-kara-očiru neboli "i opice padají ze stromů" se během odpoledne potvrdilo několikrát, když během ukázky tameshiwari odolaly...

Na posledním Mistrovství ČR asociace JKA ČR (Japan Karate Asociation ČR) získal Daniel Beneš 4 zlaté medaile v kategorií jednotlivců i týmů v juniorech i seniorech. Patří mu velká gratulace a obdiv nejen za jeho výkony v karate, ale zejména za skvělý přístup jako trenéra - po právu může být vzorem pro všechny dětské cvičence.

Celkem 9 reprezentantů oddílu se zúčastnilo letošního ročníku Přeboru Prahy, který se konal 13. 10. 2018 již tradičně v hale SK Lužiny. Postupovou soutěž v nominačních disciplínách doplnily již tradičně doplňkové disciplíny, v nichž se prosadila Radka (3. místo - dívky 12-15 let, 8.Kyu + 7.Kyu) a Borky (1. místo - senioři muži+ženy 8.+7.Kyu 16+...

V září tohoto roku začal nový kurz karate pro děti na ZŠ Gutova. Přes malé obtíže s propagací na škole si našel své příznivce. Držme palce!

Tak jako loni ani letos nechyběl náš oddíl na běžecké akci Prahy 10 (Aktivní desítka) spojené s prezentací sportovních aktivit. Tentokrát si návštěvníci nadšeně zkoušeli přerážení desek rukou či některá balanční a silová cvičení. Poděkování za pomoc patří Andrejovi a Danovi.